ЗУСТРІЧАЄМО ПРИЛІТ ПТАХІВ ОШАТНИМИ ШПАКІВНЯМИ

Весна вступає в свої права. Починають розпускатися бруньки на гілках, квітують, не дочекавшись сталого тепла, ліщина, осика, верба, вільха.

Наповнюють дзвінким співом ліс птахи, що повернулися до своїх домівок із теплих країв.

Напередодні Всесвітнього дня лісів та дня весняного рівнодення, що вважається першим днем весни, студенти групи ЛГ-23 долучилися до благородної справи - поновлювали старі та розвішували нові шпаківні в дендропарку коледжу.

Ця робота виконувалася на високому позитиві, з великим задоволенням, надією і впевненістю, що нові оселі сподобаються пернатим друзям і вони назавжди оселяться в нашому дендропарку та будуть оберігати його від комах-шкідників.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 262364