ШАХОВИЙ ТУРНІР В РАМКАХ ОЛІМПІЙСЬКОГО ДНЯ

На базі коледжу в рамках «Олімпійського дня» проводився відкритий командний чемпіонат міста Лубен із шахів серед учнівської молоді та колективів фізичної культури, присвячений 1031-й річниці з Дня заснування міста та професійному святу «Дню працівника лісу».

У змаганнях взяли участь 36 шахістів із 8-ми навчальних закладів міста. Безпосереднє керівництво змагань здійснював Президент Лубенської міськрайонної організації Полтавської обласної федерації шахів, арбітр ФІДЕ Григорій Щербов.

У командній першості перемогу виборола команда ЗОШ №8, друге місце посіла команда ЗОШ №4, а третє – команда ЗОШ №2. В особистій першості на першій дошці переможцем став представник команди ЗОШ №7 – Максим Лященко, друге місце посів представник школи №4 – Назар Матвієнко, а третім став Ілля Карасенко (ЗОШ №8). На другій дошці кращий результат показав представник школи №7 – Владислав Бондаренко, друге місце виборов Денис Цегельник (ЗОШ №4), а третє – Іван Саєнко (ЗОШ №1).

Серед дівчат перемогу виборола Анжела Симоненко (ЗОШ №2), другою стала представниця ЗОШ №8 – Каміла Пацан, а третьою – Руслана Симоненко (ЗОШ №2).

Переможці були нагороджені медалями, грамотами, цінними подарунками та солодощами. Всі інші учасники змагань отримали на згадку про шаховий турнір подарунки.

Спонсором змагань виступило ДП «Лубенське лісове господарство» на чолі із директором – Володимиром Тиховичем.

Сергій Пономаренко, викладач Захисту Вітчизни;

фото – Миколи Моторного та Олександра Заканича