ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

КАБІНЕТ СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

У 1952 році в навчальному закладі було відкрито кабінет суспільних дисциплін. Його завідувачем було призначено Демченка Олексія Григоровича.

Народився Олексій Григорович Демченко у 1923 році на Лубенщині, пройшов горнило Другої світової війни, був командиром підрозділу реактивної артилерії, мав бойові нагороди. Після закінчення Київського університету повернувся до рідного краю, де й розпочав плідну педагогічну діяльність, яку поєднував з роботою лектора-міжнародника та голови товариства «Знання».

За роки його існування у кабінеті суспільних дисциплін було створено належну матеріальну та методичну базу для належного забезпечення навчального процесу, котрий в різні періоди охоплював викладання таких дисциплін як філософія, соціологія, політологія, психологія, культурологія, навчальний курс «Людина і світ», всесвітня історія, світова література та інші. Сьогодні у навчальному кабінеті плідно працюють викладачі суспільних дисциплін Решетило Ірина Миколаївна, Вишневська Ольга Миколаївна, Коваленко Тетяна Федорівна.

Тривалий час посаду завідувача кабінету суспільних дисциплін обіймає викладач Коваленко Тетяна Федорівна.

Меню

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация