ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

КАБІНЕТ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Кабінет заснований в 1933 році. В різні роки педагогами-словесниками працювали:

1943 - 1956 роки  - Симоненко Єлизавета Петрівна.

1963 – 1979 роки -  Масюк Наталія Максимівна.

1964 – 1984 роки  - Сопронюк Таліна Михайлівна.

1985 – 1993 роки - М’якота Ніна Олександрівна.

1994 – 2000 роки - Калугіна Тетяна Володимирівна. 

1998 - 2011 роки - Слинько Ірина Іванівна.

З 2000 року в технікумі викладає українську мову та літературу  Костенко Мирослав Володимирович, згодом стає завідувачем денного відділення, а з 2002 року – заступник директора з навчальної роботи. З 2009 року він очолює Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради.

З 2011 року викладає українську мову та літературу Козачкова Аліна Сергіївна.

Сучасна матеріально-технічна база кабінету постійно поповнюється та відповідає вимогам підготовки майбутнього фахівця: посібники, тестові завдання, картки, матеріали для підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. Посібниками та матеріали можна користуватися і в електронному вигляді.

Нові технології навчання спрямовуються на здатність бачити проблеми, виявляти суперечності, висувати гіпотези, оригінальні ідеї, аналізувати, інтегрувати, трансформувати та синтезувати інформацію, здійснювати пошук, дослідницьку діяльність.

На заняттях з української мови та літератури використовуються:

  • різноманітні презентації;
  • фотоматеріал з життя митців;
  • аудіозаписи творів, які читають самі митці (період ХХ та ХХІ ст..);
  • відеофільми (відповідно до програми).

Традиційними є зустрічі з відомими письменниками та молодими літераторами Лубенщини. Студенти беруть активну участь в різноманітних конкурсах: «Поетична весна Лубенщини», Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика та інших. Їхні творчі спроби друкуються в газеті навчального закладу «Паросток» та у місцевих періодичних виданнях.

Щороку студенти є активними учасниками Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Проводяться різноманітні тематичні заходи з використанням інноваційних технологій.

При кабінеті працює літературний гурток «Українська література ХХІ століття», метою якого є дослідження сучасної української літератури, обговорення книжкових новинок українських авторів, поглиблення знань з української мови та літератури, вивчення певних проблем, підвищення загальної освіченості, розширення культурно-пізнавальних інтересів студентської молоді. Заняття гуртка проводяться періодично, згідно з планом роботи кабінету.

Меню

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация