ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

КАБІНЕТ ЗАХИСТУ ТА ОХОРОНИ ЛІСУ

Кабінет захисту та охорони лісу створений у 1950 році. З 1951 року ним завідувала та викладала лісозахист Земцова Єлизавета Данилівна, 1926 року народження, випускниця Брянського лісового інституту. Паралельно дисципліну "Захист лісу від пожеж" до 1957 року викладала Птиця Марія Олексіївна. Народилася 1928 року в м. Звенигородка Черкаської області. В 1954 році закінчила Київський лісого-сподарський інститут, по закінченню якого направлена Міністерством лісового господарства УРСР викладачем в Лубенський лісовий технікум.  У 60-і роки викладав дисципліну Радченко Іван Іванович (детальніше див. в підрозділі «Лабораторія лісових культур і лісомеліорації»). З 1963 до 1974 року - Дюженко Нінель Євгенівна, 1935 року народження, в 1959 закінчила Харківський сільськогосподарський інститут ім. В.В.Докучаєва, працювала в Приміському лісництві Лубенського лісгоспу.

З 1974 по 2008 рр. завідувала кабінетом і викладала дисципліни «Лісозахист» та «Охорона природи» Іваненко Лариса Іванівна, народилася 1938 року в с. Дубрівка, що на Житомирщіні, випускниця Львівського лісо-технічного інституту 1960 р.

З вересня 1996 року працює викладачем, а з 2006 р. і по нинішній час кабінетом завідує викладач-методист Сендзюк Вікторія Анатоліївна, яка народилася 1967 р. в м. Гребінка Полтавської області, в 1989 закінчила лісогосподарський факультет Української сільськогосподарської академії (м.Київ).

Вивчення дисципліни «Лісозахист» передбачає належну теоретичну та практичну підготовку студентів з питань захисту лісу від шкідників і хвороб, профілактики та оздоровлення лісових деревостанів України. Під час навчальної практики студенти проводять обстеження ґрунту та насаджень на зараженість шкідниками та хворобами і вивчають методи боротьби з ними.

  

Основні питання дисципліни «Охорона природи» пов’язані з охороною лісів від пожеж і лісопорушень та видів відповідальності за них.

Кабінет належним чином оформлений на сучасному рівні. За роки його існування зібрано достатню кількість експонатів, колекцій, натурних зразків та навчально-методичних матеріалів.

За останні роки з даних дисциплін розроблена нова навчально-методична література – це методичні вказівки для виконання самостійної і контрольних робіт з дисциплін, навчальні посібники «Лісова фітопатологія» (2002 р.) та «Лісова ентомологія» (2005 р.), практикуми для виконання лабораторно-практичних робіт з дисциплін (2003 р. та 2012 р.).


Меню

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация