Декада циклової комісії спеціальності «Бухгалтерський облік»

2015-12-03

У листопаді 2015 року проходила декада циклової комісії спеціальності «Бухгалтерський облік».

До неї готувались заздалегідь, тому за короткий час вдалось провести чимало заходів. Першокурсники групи СПГ, Б-11 разом із класним керівником Кушніренко Тамарою Вікторівною та викладачем історії Омельченком Сергієм Яковичем здійснили подорож Лубнами. Відвідали Мгарський Спасо-Преображенський монастир, курган Скорботи, оглянули визначні архітектурні споруди міста.

На відкритій виховній годині 11 листопада 2015 року викладач культурології Вишневська Ольга Миколаївна для студентів всіх груп бухгалтерського обліку, розповіла про проект Т.Г. Шевченка - «Живописна Україна».

Були організовані змагання для студентів всіх академічних груп коледжу із кібер-спорту (перше місце – команда групи ЛГ-21). Викладач Герасименко Олександр Миколайович доклав чимало зусиль для організації та проведення турніру.

Про таємниці зоряного неба розповів викладач Козачков Сергій Миколайович на відкритій парі з астрономії (група СПГ, Б-11).

До дня відкритих дверей, що був організований  управлінням Пенсійного фонду України в м. Лубни була проведена екскурсія яку організували голова циклової комісії Тамара Вікторівна Кушніренко та викладач Ганна Володимирівна Тихович. Майбутні фахівці з обліку ознайомилися з роботою даного державного органу. Корисно поєднувати практику та набуті в коледжі теоретичні знання.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 271967