ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

Олімпійсько-футбольному дню пам’яті Федора Шпига у Лубнах - бути!

Наша команда запланувала на 2020 рік проведення двох всеукраїнських футбольних турнірів. Це - Кубок Андрія Біби  серед школярів (травень) і Кубок «Юність Посулля» на призи головного редактора газети «Сільські вісті» Героя Україна Івана Васильовича Сподаренка (вересень) серед студентів.

Організаційний комітет, до складу якого входять представники Асоціації аматорського футболу України, редакції газети «Сільські вісті», Лубенського лісотехнічного коледжу (за підтримки Національного олімпійського комітету та Української асоціації футболу) готується до цих стартів. На жаль, коронавірусна пандемія внесла суттєві зміни в наше життя, але під час нашого скайпового спілкування вирішили - не припиняти підготовку. А також уважно відслідковуватимемо коронавірсну ситуацію в Україні і виконуватимемо усі карантинні заходи.

Зокрема, директор Лубенського лісотехнічного коледжу Роман Сендзюк, у спортивному комплексі якого і відбуваються наші заходи, запропонував один з варіантів проведення цьогорічних футбольних змагань освітянської молоді. Роман Васильович пропонує у вересні-жовтні (конкретні дати визначаться пізніше) у Лубнах організувати і провести Всеукраїнський олімпійсько-футбольний день, присвячений пам’яті відомого українського бізнесмена, мецената і патріота України Федора Івановича Шпига (президента Асоціації аматорського футболу України), який недавно загинув у автомобільній катастрофі. Адже саме Федір Іванович доклав багато зусиль у становленні цих турнірів. Як президент ААФУ і палкий симпатик дитячого футболу.

Переконаний, що нашу ініціативу підтримають! І цей захід стане традиційним.

Звертаємося до майбутніх учасників наших змагань - юних футболістів із шкільних і студентських команд:

  • виконуйте карантинні заходи (це зараз найважливіше!!!);
  • беріть активну участь в телевізійних уроках;
  • готуйтеся до екзаменаційних сесій;
  • дружіть з фізкультурою;
  • не розлучайтеся з м’ячем.

До зустрічі на футбольних полях наших змагань!

Микола Моторний, заслужений журналіст України, член

виконкому Асоціації аматорського футболу України;

фото - автора

Меню

Лічильник

Сьогодні177
Вчора691
За тиждень2805
За місяць2805
Всього636999
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация