ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

 ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» У 2020 РОЦІ

30 січня Державна екзаменаційна комісія під головуванням кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри фізіології рослин Київського національного університету ім. Т.Шевченка, керівника розсадника декоративних рослин «Осокор» та ландшафтної компанії «VERT» Андрія Бута, у складі викладачів Ольги Салій і Єлізавети Грибович, розглянули та надали оцінку дипломним проектам студентів випускної групи СПГ-41 спеціальності «садово-паркове господарство».

Студенти презентували та захистили свої дизайнерські проекти. Відмічено, що роботи студентів підготовлені на належному рівні, з гарним технічним супроводом, відеоматеріали, презентації, наглядні креслення. Особливо вдалою та продуманою розробкою відрізнялись проекти, щодо реконструкції території Мгарського Спасо-Преображенського монастиря в с. Мгар Лубенського району Марії Мисник, реконструкції скверу в с. Іванівка Семенівского району Маргарити Крижановської, проекти приватних будинків в м. Лохвиця Анастасії Чапалюк, та в м. Хорол Наталії Панченко.

Проекти були креативними, творчими, відповідали сучасним нормативам, технологіям, модним тенденціям.

За результатами захисту проектів студенти підтвердили, що їх рівень підготовки в повній мірі відповідає вимогам кваліфікаційної характеристики фахівця садово-паркового господарства.

Бажаємо нашим випускникам щасливої долі у світі обраної професії!

У добру путь, дорогі випускники!

Єлізавета Грибович, голова циклової комісії

спеціальності «Садово-паркове господарство»;

фото – Аліни Козачкової

Меню

Лічильник

Сьогодні131
Вчора630
За тиждень2317
За місяць13413
Всього590242
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация