ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК ВІД КАФЕДРИ ТАКСАЦІЇ ЛІСУ І ЛІСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

Приємний новорічний подарунок отримав Лубенський лісотехнічний коледж від кафедри таксації лісу і лісового менеджменту Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Це примірники навчального посібника «Лісова таксація». За це ми щиро дякуємо колективу авторів посібника і особливо завідувачу кафедри, доктору сільськогосподарських наук, старшому науковому співробітнику, член-кореспонденту Лісівничої академії наук України, нашому випускнику - Андрію Михайловичу Білоусу.

Це ще один крок у напрямку співпраці між кабінетом лісової таксації і лісовпорядкування коледжу та кафедрою таксації лісу і лісового менеджменту НУБіП України.

Олександр Литвиненко, викладач фахових дисциплін,

адміністратор сайту;