МОНОВИСТАВА У КОЛЕДЖІ

Зустрічі із заслуженою артисткою України Наталею Іванченко для студентів нашого коледжу вже стали традиційними.

Багатогранність таланту майстрині слова розкриває перед молоддю глибокий і драматичний світ українського літературного мистецтва. Проте моновистава за твором Бориса Гуменюка «Блокпост» стала емоційним вибухом. Виступ пані Наталі супроводжувався проникними піснями у виконанні заслуженого артиста України Миколи Гармаша та лауреата Всеукраїнських і міжнародних конкурсів Аліни Філіпюк, що створювало цілісну картину присутності. Нікого не залишили байдужими сучасні події на Сході України: історії боротьби та кохання, співчуття і байдужості. Вистава завершилася під вдячні оплески глядачів.

Світлана Корнієнко, викладач української мови та літератури,

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Аліни Козачкової