ПРИЄДНАЛИСЯ ДО ЗАГАЛЬНОМІСЬКИХ ЗАХОДІВ У ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

День Гідності та Свободи або День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).

День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави та себе.

Студенти та викладачі коледжу приєдналися до загальноміських заходів, які відбулися у сквері біля погруддя Тараса Шевченка і мали продовження біля пам’ятника давньоруському воїнові.

У кінотеатрі «Київська Русь» відбувся «Урок мужності», під час якого присутнім запропонували подивитися відеоматеріал про ті буремні події і концерту програму, провідними мотивами якої були утвердження ідеалів свободи.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото - автора