ОНОВЛЕНО СКЛАД ВИКОНКОМУ АСОЦІАЦІЇ АМАТОРСЬКОГО ФУТБОЛУ УКРАЇНИ

19 листопада в Будинку футболу Української асоціації футболу відбулася VІІ звітно-виборна Конференція Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціації аматорського футболу України».

Делегатами від Полтавщини були заступник голови Федерації футболу Полтавської області Володимир Олексенко та директор нашого коледжу Роман Сендзюк.

У своєму виступі на конференції Роман Сендзюк поділився досвідом організації спортивно-масової роботи в коледжі, особливо виділивши роботу колективу навчального закладу щодо організації протягом 15 років Всеукраїнського  турніру з міні-футболу на Кубок «Юність Посулля» серед студентських команд  та започаткованим у 2015 році разом з Асоціацією аматорського футболу України ще одного турніру на «Кубок Андрія Біби» серед юних футболістів шкільних команд.

На конференції були розглянуті планові питання порядку денного, зокрема і вибори нових членів виконкому Асоціації аматорського футболу України. Приємно наголосити, що серед 15 членів виконкому є представництво нашого навчального закладу в особі директора Р.В.Сендзюка.

Також вітаємо нашого товариша, Заслуженого журналіста України Миколу Моторного з обранням до складу виконкому ААФ України.

Багаторічна робота коледжу в організації і проведенні спортивно-масових заходів, пропаганді здорового способу життя серед студентської молоді відзначена Українською асоціацією футболу, президент якої Андрій Павелко вручив Роману Васильовичу відзнаку Асоціації.

Андрій Павлюченко, викладач фізичного виховання,

Голова федерації футболу Лубенського району;