ПАМ’ЯТІ ІВАНА КОТЛЯРЕВСЬКОГО

Творчість нашого славного земляка Івана Петровича Котляревського захоплювала не одне покоління українців, разом з тим його популярність сягає далеко за межі Батьківщини.

Безсмертні образи Енея, Наталки Полтавки та москаля-чарівника й досі вражають своєю самобутністю й неперевершеним національним колоритом.

З нагоди 250-літнього ювілею письменника у коледжі для студентів відбувся захід - своєрідний екскурс у минуле часів Івана Котляревського. На присутніх чекали віртуальна подорож музеєм-садибою, сторінки з життя письменника, зустріч з персонажами «Енеїди». Із фрагментів фільму «Наталка Полтавка» за однойменним твором І.П. Котляревського студенти більше дізналися про звичаї та традиції українського села того часу, поринули у яскравий світ народного гумору.

Співведучими заходу стали студентки першого курсу Вікторія Кропивка, Владислава Безкостенко та Вікторія Колісник, які на деякий час перевтілилися у Правду, Історію та Музу.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи,

викладач української мови та літератури;

Світлана Корнієнко, викладач української мови та літератури;

фото - авторів