Представлення результатів науково-дослідницького проєкту гуртка «Лісознавство» на Всеукраїнській науково-практичній конференції

На базі Лубенського лісотехнічного фахового коледжу вже 3-ій рік функціонує Лубенська філія Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді». Координацію роботи гуртків вдало здійснює викладач фахових дисциплін нашого навчального закладу Людмила Єремієвська.

Чому вдало? Тому, що за ці роки вихованці гуртків Лубенської філії мають значні досягнення не лише на ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, а також є учасниками, призерами та переможцями різноманітних обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

На базі філії, зокрема, працює гурток «Лісового та садово-паркового господарства (Лісознавство)», який другий рік поспіль успішно очолює завідувач навчально-виробничими практиками коледжу Андрій Рудик. Гурток об’єднує не тільки студентів коледжу, а й учнів освітніх закладів Лубенської ОТГ.

Одним із обов’язкових етапів підготовки до ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України є апробація дослідження.

Марія Васільєва – вихованка гуртка «Лісознавство», учениця 11 класу Академічного ліцею ім. братів Шеметів Лубенської міської ради Полтавської області, разом із науковим керівником Андрієм Рудиком взяли участь у VI Всеукраїнській науково-практичній конференції науковців, здобувачів наукових ступенів, практиків, викладачів та студентів «Роль освіти у відбудові України: актуальні аспекти підготовки фахового молодшого бакалавра», яку організував та провів 14 лютого 2024 р. ВСП «Житомирський фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету».

Конференція розпочиналася вітальним словом Григорія Губарєва, директора  коледжу, а далі були виступи в онлайн-режимі учасників конференції, яких було зареєстровано біля 30 осіб.

Перед виступом Марії Васільєвої науковий керівник Андрій Рудик доповів учасникам конференції про роботу гуртка «Лісознавство» та про науково-дослідницький проєкт, розпочатий у 2019 р. разом із колегою Володимиром Макаревичем, із залученням студентів. Також була звернута увага на вклад протягом 2-ох років щодо аналізу динаміки лісокультурних та лісівничо-таксаційних показників насадження дендропарку ім. В.Д. Байтали учасниці конференції.

Тема доповіді Марії Васільєвої – «Сучасний стан насадження кварталу № 6 дендропарку Лубенського лісотехнічного фахового коледжу ім. В.Д. Байтали», у якій відбулося порівняння фактичних значень основних лісівничо-таксаційних показників із Таблицями ходу росту.

Участь у конференції виявилась корисною для всіх учасників.

Андрій РУДИК, завідувач навчально-виробничими практиками,

фотоскріни - автора та із сайту конференції

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 273660