ЗІ СВЯТОМ, ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА ВЕТЕРАНИ ЛІСІВНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ НИВИ!

Шановні викладачі та ветерани лісівничої педагогічної ниви!
Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.
Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок поколінь, продовжуючись у своїх учнях та випускниках.
Бажаємо Вам, дорогі викладачі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх та удача!
З повагою, адміністрація, профком та студентська рада коледжу
Ідея відеролика -  Аліна КОЗАЧКОВА та Яна ПЕЛИПАНЬ;
Пісню виконує ВІА "Пори року", художній керівник Віктор КАРПЕЦЬ