КАБІНЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ
У кабінеті безпеки життєдіяльності та охорони праці створено необхідні умови для вивчення дисципліни «Безпека життєдіяльності і охорона праці». В навчальному процесі застосовуються технічні засоби навчання: мультимедійний проектор, персональний комп’ютер. Використання таких технічних засобів дає можливість зробити процес пізнання більш цікавим, дозволяє враховувати при навчанні особливості кожного студента.
Предметом вивчення навчальної дисципліни є питання культури безпеки і ризик-орієнтоване мислення, при якому питання безпеки, захисту й збереження життя людини та навколишнього середовища розглядаються як найважливіші пріоритети в житті й діяльності.
Вивчення дисципліни «Безпека життєдіяльності і охорона праці» надасть студентам можливість отримати загальні знання, що стосуються набуття компетенцій, знань, умінь і навичок для здійснення професійної діяльності за спеціальністю з урахуванням ризику виникнення техногенних аварій й природних небезпек, які можуть спричинити надзвичайні ситуації та привести до несприятливих наслідків на об’єктах господарювання, а також формування у студентів відповідальності за особисту та колективну безпеку. Дисципліна передбачає опанування знаннями, вміннями та навичками вирішувати професійні завдання з обов’язковим урахуванням галузевих вимог щодо забезпечення безпеки персоналу в небезпечних та надзвичайних ситуаціях і формування мотивації щодо посилення особистої відповідальності за забезпечення гарантованого рівня безпеки функціонування об’єктів галузі.
З ІСТОРІЇ СТВОРЕННЯ КАБІНЕТУ
З 1965 року по 1986 рік викладачем охорони праці та техніки безпеки, лісоексплуатації, деревинознавства та лісового товарознавства, був Федь Олександр Іванович. Федь О.І. народився в 1926 році в с. Семенівка на Київщині. З 1945 року по 1949 рік він навчався в Малинському лісотехнічному технікумі. З 1949 року по 1954 рік був студентом Ленінградської лісотехнічної академії. З 1954 року по 1965 рік він працював викладачем спецдисциплін Кудимкарського технікуму в Пермі (Російська РФСР).
З 1986 року безпеку життєдіяльності і охорону праці викладав Ілащук Борис Миколайович, який народився у 1958 році в с. Ржавинці Заставнівського району Чернівецької області. Навчався в Хотинському сільськогосподарському технікумі (1973–77 р.р.). У 1980–85 р.р. продовжив навчання в Українській сільськогосподарській академії на факультеті механізації. З 1985 року в Лубенському лісовому технікумі - викладач спецдисциплін. З 2008 року по 2014 рік - заступник директора з виробничого навчання.
З 2011 року навчальну дисципліну «Основи охорони праці» викладає Чичул Ангеліна Станіславівна. Народилась 1985 року в місті Лубни. Випускниця Лубенського лісового технікуму 2004 р., також навчалася в Національному аграрному університеті м. Київ, де отримала ступінь бакалавра, ступінь спеціаліста здобула в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва. Працювала на посаді інженера лісових культур в ДП «Новосанжарське ЛГ».
З 2013 року дисципліну «Охорона праці в галузі» викладає Кублінський Ігор Анатолійович. Закінчив Уманський національний університет садівництва в 2010р. З 2010 року працював інженером з охорони і захисту лісу в ДП «Лубенське ЛГ».
З 2016 року навчальну дисципліну «Безпека життєдіяльності» вик-ладає та завідує кабінетом безпеки життєдіяльності та охорони праці з2023 року (з часу його оновлення) Ковальчук Олена Іванівна. Закінчила Київський технологічний інститут легкої промисловості в 1991році. В коледжі працює з 1995 року.