КАБІНЕТ ОБЛАДНАННЯ ДЕРЕВООБРОБНИХ ВИРОБНИЦТВ ТА ОСНОВ ТЕХНОЛОГІЇ СТОЛЯРНИХ І МЕБЛЕВИХ ВИРОБІВ

Кабінет був створений з моменту відкриття в коледжі спеціальності «Оброблювання деревини» в 2001 році.

Першим завідувачем кабінетом і викладачем основ технології меблевих виробів стає Пєтухов Григорій Федорович. Народився Пєтухов Г.Ф. в 1957 р. на Полтавщині. Після закінчення в 1979 р. з відзнакою Лубенського лісового технікуму розпочав трудову діяльність на Полтавщині. Вищу освіту інженера-технолога деревообробних виробництв здобув у Львівському лісотехнічному інституті, який закінчив в 1984 р. Після закінчення інституту працював майстром цеху, інженером-технологом відділу головного технолога на Лубенському меблевому комбінаті. З 1 вересня 2014 року призначений завідувачем навчально-виробничої практики.

З 1 вересня 2014 р. завідувачем кабінету і викладачем основ технології меблевих виробів стає Якименко Микола Миколайович. Народився Якименко М.М. в 1985р., в м.Лубни. Закінчив в 2006 р. з відзнакою Лубенський лісотехнічний коледж. Вищу освіту інженера-технолога деревообробних виробництв здобув у Національному лісотехнічному університеті України (м.Львів), який закінчив в 2009 р.

Після закінчення університету працював конструктором меблів в ПП «СНAS» в м.Київ.

Теоретична підготовка проходить в сучасному кабінеті, який оснащений мультимедійним проектором, зразками матеріалів, які використовуються у виробництві, зразками виробів, інструментом, нормативно – технічною документацією.

Майбутні техніки-технологи деревообробного виробництва

повинні знати:

• сучасні методи обробки деревини і основних матеріалів;
  • технологічні умови та інші нормативні матеріали по розробці та оформленню технологічної документації;
  • технологічні процеси та режими виробництва меблів;
  • методи підготовки виробництва та комплексне використання відходів.

повинні вміти:

• розробляти технологічні процеси;
  • обґрунтовано вибирати сучасне устаткування та режими роботи;
  • визначити продуктивність та необхідну кількість устаткування;
  • раціонально розміщувати його в цеху;
  • організувати контроль дотримання технологічної дисципліни;
  • встановлювати причини виникнення дефектів та способи їх усунення, складати технічну документацію.

Значна увага приділяється оволодінню сучасною комп’ютерною технікою та програмним забезпеченням. Вивчення такого програмного забезпечення дозволяє автоматизувати розкрій сировини, конструювати меблеві та столярні вироби, розміщувати обладнання в цехах.

Кабінет обладнання деревообробних виробництв та основ технології столярних і меблевих виробів підтримує контакти:

• з кафедрою технології меблів та виробів з деревини Інституту деревооброблювальних технологій і дизайну Національного лісотехнічного університету України (м. Львів);
  • з кафедрою технології деревообробки Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів та природокористування (м. Київ);
  • з кафедрою технології деревообробки Харківського Національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка, де після навчання в коледжі, випускники продовжують навчання за спеціальністю за скороченим терміном навчання.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 262622