ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

ВИЙШОВ ЧЕРВНЕВИЙ ВИПУСК ЩОМІСЯЧНОЇ ЮРИДИЧНО-ПРОСВІТНИЦЬКОЇ ГАЗЕТИ «ПРАВОВИЙ ВІСНИК»

Продовжується випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» і в червневому випуску видання читайте найбільш актуальні та цікаві події з життя системи БПД області та роз’яснення норм чинного законодавства.

Детальніше...

ВІТАЄМО НАШОГО ВИПУСКНИКА З ПРИЗНАЧЕННЯМ НА ПОСАДУ НАЧАЛЬНИКА ПОЛТАВСЬКОГО ОУЛМГ!

23 червня на розширеному засіданні колегії Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства (ОУЛМГ), на якому був присутній і директор нашого коледжу Роман Сендзюк, Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець представив нового керівника лісівників Полтавщини - Івана Івановича Гришка.

Детальніше...

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ ГРУПИ ОД-41 СТРИГУНА АРТУРА ТА АНДРЕЄВА ГРИГОРІЯ З ПЕРЕМОГОЮ НА ОЛІМПІАДІ!

Нещодавно на базі Навчально-наукового інституту деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну Національного лісотехнічного університету України проведено Олімпіаду для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» спеціальності «Обробка деревини» у рамках II етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 187 «Деревообробні та меблеві технології».

Детальніше...

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З ДЕНДРОЛОГІЇ

Навчальна практика із дисципліни «Дендрологія» для студентів другого курсу відображає весь цикл ознайомлення та вивчення найбільш поширених деревних видів, які можуть широко використовуватись в лісовому та садово-парковому господарстві на території України.

Детальніше...

Меню

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация