Разом з усіма лубенцями відзначали День міста

РАЗОМ З УСІМА ЛУБЕНЦЯМИ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ НАШОГО МІСТА ЛУБНИ

Колектив коледжу активно прийняв участь у святкуванні 1029 річниці нашого міста.

22 вересня у кінотеатрі «Київська Русь» відбулися загальноміські урочистості з нагоди відзначення 1029-ї річниці заснування міста та 74-ї річниці його визволення у Другій світовій війні «України рідної окраса – чарівна лубенська сторона». Зі сцени лунали пісні у виконанні дипломантів «Студентської весни» - Карини Герасименко, Вікторії Яременко, художнього директора Віктора Карпця.

У суботу, 23 вересня, викладачі та студенти коледжу брали участь у святковій ході та загальноміському мітингу, присвяченому 1029-й річниці від заснування міста та 74-й річниці визволення його у Другій світовій війні.

А вже у неділю 24 вересня, у Парку культури та відпочинку «Центральний» відбулася виставка композицій «Миру», присвячена Дню міста, де ми представляли квіткові композиції, майстер-клас від Володимира Макаревича та Володимира Шульги з виготовлення грибів, та багато іншого. Оригінальні вироби, поробки з дерева у поєднанні з декоративними рослинами не залишили байдужими нікого.

Допомагали нам ДП "Миргородський лісгосп" та Vert Landscape.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

Олександр Литвиненко, викладач фахових дисциплін, редактор сайту;

фото - Олександр Заканич та Дмитро Кубрак

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 262880