Фестиваль аматорського мистецтва «Коледж має таланти»

ФЕСТИВАЛЬ АМАТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА «КОЛЕДЖ МАЄ ТАЛАНТИ»

5 грудня в актовій залі відбувся фестиваль аматорського мистецтва «Коледж має таланти».

Дійсно, виступи наших студентів були неперевершеними. Конкуртанти дивували глядачів своїми вокальними, декламаторськими, танцювальними та режисерськими здібностями:

• Володимир Сластьоненко та Олексій Фесик (ЛГ-11);
  • Вадим Онищенко, Віталій Псарьов, Андрій Щербак, Денис Губарєвський, Богдан Корсун (ЛГ-12);
  • Лейла Манойло, Анастасія Черняк, Анастасія Маража, Анна Попова, Михайло Гореславний, Катерина Іванченко, Олена Сиризько (СПГ,ОД-11);
  • Олександр Грідін та Ангеліна Москаленко (ЛГ-23);
  • Валерій Зелко та Владислав Нещадим (ЛГ-22);
  • Олексій Косяк та Яна Провора (ЛГ-43);
  • Владислава Мазур, Валентин Черня, Ігор Макаревич (ЛГ-41);
  • Валерія Корнієнко (СПГ-21);
  • Яся Шахунова та Анна Здоровик (ЛГ-42);
  • Олександра Маслак (ОО-31).

Жарти та гуморески на студентську тематику, твори класиків і, звичайно, ж авторські поетичні етюди-замальовки, театралізовані постановки, бездоганний вокал…

Позитивні емоції та гарний настрій у глядачів панував під час фестивалю. Дійсно, безліч дебютів було того дня. Вже взявши мікрофон до рук, наші студенти відчули себе справжніми артистами. Вони паказали свої таланти. Всі учасники були нагороджені солодкими подарунками.

А ми з нетерпінням чекаємо нових талантів!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Віктора Семенця

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 266657