Будівництво футбольного майданчика триває

БУДІВНИЦТВО ФУТБОЛЬНОГО МАЙДАНЧИКА ТРИВАЄ

Тривають роботи по будівництву футбольного майданчика зі штучним покриттям у коледжі.

7 серпня відбулася робоча нарада на будівництві нового сучасного спортивного майданчика. Участь у нараді взяли міський голова Олександр Грицаєнко, заступник міського голови Олександр Діденко, керівник організації-підрядника ТОВ «Лубнижитлобуд 2010» Юрій Ляшенко, директор коледжу Роман Сендзюк та інші особи, які відповідають за це будівництво, які власне і спільно проінспектували хід виконання робіт.

Проєкт та кошторис цього нового будівництва на суму понад 1 млн. 600 тис. грн було затверджено ще в минулому році. Проте, з ряду об’єктивних причин, розпочати будівництво змогли тільки зараз. Будується майданчик за кошти міського та обласного бюджетів. Крім того 31 липня Департамент освіти і науки, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації оголосив два тендери на штучне покриття та спецобладнання для облаштування мультифункціональних спортивних ігрових майданчиків. До цього переліку потрапив і майданчик у Лубенському лісотехнічному коледжі. Сюди буде придбано покриття з синтетичною травою та спецобладнання для гри у міні-футбол. Майданчик матиме площу 924 м² і розміри 20×40 м. Також він буде обладнаний воротами з сітками для гри в гандбол та міні-футбол.

Наступні футбольні турніри "Юність Посулля" та "Кубок Андрія Біби", сподіваємося, будуть проходити на новому газоні!..

Олександр Литвиненко, адміністратор сайту, викладач фахових дисциплін;
фото - Олександра Заканича та з сайту Лубенської міської Ради

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 262482