ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

25 років - "срібний" ювілей випускників ...

Відбулася зустріч випускників 1996 року (класні керівники Ігор Нечипо-рук, Борис Ілащук (2014), Валерій Козюра (2019), Тетяна Шинкарьова та Валерій Халтурін).

Мов пташенята до рідного гнізда, так і випускники з’їхалися до рідної Alma mater, яка поділилася з ними скарбами знань, дала їм крила, навчила професіоналізму, стала путівкою у життя. Теплі, щирі обійми старих друзів, посмішки – все свідчило про те, що зустрічі бажані та необхідні людям, які пов’язали свої долі з благословенною професією лісівника.

Приємно відзначити, що велика частина випускників і далі працюють за фахом, а саме: Іван Гришко – начальник Полтавського ОУЛМГ, Олексій Тенянко – перший заступник начальника Полтавського облуправління, Ірина Діброва (Козленко) – помічник лісничого і Володимир Куриленко – старший майстер у ДП «Пирятинське ЛГ», Олексій Дрига – старший майстер спеціалізованого комунального підприємства «Райліс» Черкаської області, Іван Дяченко - майстер лісозаготівель Тимошівського лісництва ДП "Кам'янське ЛГ" Черкаського ОУЛМГ та багато інших.

На згадку про студентські роки випускники у «Сквері пам’ятних подій» коледжу висадили три сакури декоративних форм "Кіку-Шідаре" та "Аманогава".

Завжди приємно чути цікаві спогади колишніх студентів, а також, бачити успішних і до нині активних наших випускників! Ми пишаємося Вами!

Олександр Литвиненко, викладач фахових дисциплін,

 адміністратор сайту, випускник 1996 року;

фото - учасників зустрічі та автора

Меню

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация