ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

КАБІНЕТ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

В системі підготовки майбутніх працівників лісового господарства навчальна дисципліна “Правила дорожнього руху” наряду з іншими важливими дисциплінами теж займає одне із важливих місць, так як дає студентам можливість опанувати такі робітничі професії, як тракториста-машиніста та водія транспортних засобів категорій  «А», «В», «С».

Правила дорожнього руху в лісовому технікумі читалися на громадських засадах ще з 1963 року, коли проводилась підготовка мотоциклістів. Першим викладачем правил дорожнього руху був Кагамлик Юрій Іванович. За його участі щорічно проходили цю підготовку до 60 чоловік. В коледжі була сформована група мотоциклістів, яка брала успішну участь в різноманітних змаганнях в країні та за її межами. З кінця 70-х років в технікумі почали проводити підготовку водіїв категорії «С». До цієї справи в той час був залучений і Корнієнко Микола Петрович, який теж вів цю дисципліну та був інструктором водіння.

На початок дев’яностих в технікумі почали проводити підготовку і водіїв категорії «В». До цієї справи ще долучився і викладач механізації Ворона Іван Іванович, який крім будови і експлуатації автомобілів, теж викладав правила дорожнього руху. Але не дивлячись на це, на той час в технікумі кабінету правил дорожнього руху не було.

Ця проблема вирішилася в 1985 році з приходом молодого та ініціативного викладача спецдисциплін Ілащука Бориса Миколайовича. Вже на 1987-1988 навчальний рік кабінет був готовий прийняти студентів. Чверть віку він віддав навчанню молоді такій потрібній справі, як знання правил дорожнього руху. З переходом на посаду заступника директора по виробничому навчанню Борис Миколайович згодом передав справу викладання дисципліни своєму колезі – Гонтарю Василю Івановичу, а сам став перейматися підготовкою водіїв і мотоциклістів вже в цілому. В 2016 році кабінет Правил дорожнього руху був дооформлений і на сьогодні в ньому є все необхідне для подальшого вивчення правил дорожнього руху студентами коледжу та слухачами курсів підготовки водіїв. Для більш глибокого засвоєння основ цієї дисципліни із застосуванням інтернету та тестування на комп’ютерах додатково використовується сучасний добре обладнаний кабінет інформатики  з його прекрасними двома аудиторіями.

Меню

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация