ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

КАБІНЕТ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Після розпаду СРСР у Лубенському лісовому технікумі було ухвалено рішення про створення навчального кабінету історії України. Новий кабінет було відкрито у 1993 році. Його завідувачем було призначено Козюру В.М., який обіймав цю посаду понад 15 років.

Валерій Миколайович Козюра народився у 1950 році. Після закінчення історичного факультету Харківського державного університету плідно працював на педагогічній ниві та державній службі, є автором численних публікацій та досліджень з історії України, Лубенщини, Посульського краю, а також неодноразовим лауреатом різних премій за невтомну пошукову роботу в галузі краєзнавства.

Краєзнавчі здобутки Козюри В.М. знайшли втілення і в оформленні кабінету історії України Лубенського лісотехнічного коледжу, де зібрані різнопланові матеріали, присвячені найважливішим періодам вітчизняної історії та історії рідного краю.

Сучасна методична база кабінету відповідає новітнім вимогам. Інформаційні стенди, таблиці, діаграми, картини та макети сприяють ефективному засвоєнню навчального матеріалу студентами. Інтер’єр кабінету історії України відображає дух різних історичних епох нашої держави та Лубенщини. Свій внесок в оформлення кабінету історії України долучила і колишній викладач коледжу Оніщенко Наталія Юріївна. Сьогодні навчання студентів коледжу з курсу «Всесвітня історія» та «Історія України» проводить Омельченко Сергій  Якович.

Меню

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация