ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

КАБІНЕТ НЕДЕРЕВНИХ РЕСУРСІВ

Кабінет недеревних ресурсів лісу та лікарських рослин створений у 1986 р.

Завідувачем кабінету з часу заснування і по цей час є випускниця  Ленінградської лісотехнічної академії ім. С. М. Кірова, викладач вищої категорії Дем’яненко Олена Ігорівна.

За ці роки значно розширилася матеріальна база кабінету, декілька разів змінювалось оформлення, в достатній кількості є методичне забезпечення, що дозволяє студентам краще засвоювати матеріал з дисципліни.

Знання теоретичних основ та оволодіння практичними навичками з використання недеревної продукції лісу необхідні фахівцям лісового господарства тому, що саме їм доводиться організовувати виконання робіт з використання не деревних ресурсів лісу без будь-якої шкоди для лісу. Особливого значення набуває технологія ефективного використання  кормових угідь, бджільництва, підсочки листяних дерев, заготівлі лікарських рослин, плодів, ягід, грибів, вирощування грибів, розведення риби в ставках та інших видів недеревної продукції лісу.

За останній час з даної  дисципліни  розроблена нова навчально – методична  література – це методичні рекомендації для виконання самостійних, практичних і контрольних робіт, робочий зошит для практичних робіт, лекційні  матеріали з недеревних  ресурсів лісу.

Меню

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация