ВИРОБНИЧА ПЕРЕДДИПЛОМНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРОБЛЮВАННЯ ДЕРЕВИНИ»

2013-05-18

ВИРОБНИЧА ПЕРЕДДИПЛОМНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ОБРОБЛЮВАННЯ ДЕРЕВИНИ"

У студентів IV курсу відділення «Оброблювання деревини» розпочалася виробнича переддипломна практика. Вона є завершальним етапом навчання і має на меті узагальнити та закріпити знання, отримані при вивченні теоретичного курсу.

Переддипломна практика проводиться згідно навчального плану спеціальності на підприємствах лісової галузі України, меблевого виробництва та деревообробних підприємствах приватного бізнесу, матеріальна база яких відповідає вимогам отримання необхідних практичних знань з спеціальності, та з якими коледжем укладено угоди про співпрацю.

Під час проходження практики студенти працюють дублерами майстрів, технологів інших спеціалістів технологічного напрямку. Навчально-методичне керівництво практикою здійснюється викладачами коледжу, а практичну організацію робіт, виконання програми практики і практичну фахову підготовку забезпечують керівники практики від виробництва.

Григорій Пєтухов, голова циклової комісії спеціальності «Оброблювання деревини»;

фото - запозичено з інтернету

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 264801