Вітаємо з професійним святом - Днем працівника лісу!

Шановні працівники лісового господарства, викладачі, співробітники, студенти, випускники та ветерани Лубенського лісотехнічного фахового коледжу! Щиро вітаємо усіх, хто пов'язав свою долю з лісом та підготовкою кадрів для лісового господарства, з професійним святом – Днем працівника лісу!

Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом! Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

Нині, кожна людина повинна почуватися лісівником, кожна повинна посадити «своє дерево», і, бажано, не одне; і всі ми є відповідальними за примноження та збереження лісових масивів нашої Богом даної України.

Всіх з професійним святом і бажаємо:

• Міцності дуба у ваших справах та рішеннях!
  • Гнучкості верби у подоланні перешкод!
  • Стрімкого росту, як у тополі, у вашій кар'єрі!
  • Щедрості клена у винагороді за вашу працю!
  • Життєвої сили берези для невичерпної енергії!
  • Мудрості вікового ясена у прийнятті рішення!
  • Витривалості сосни у боротьбі зі змінами клімату та збереження лісів!
  • Краси та ніжності липи у взаємовідносинах з близькими!
  • Плодючості яблуні в усіх задумах, бажаннях, ідеях та проєктах!
  • І нехай наше життя буде таким же величним і довговічним, як могутній секвойядендрон!

Нехай наші українські ліси завжди шумлять під мирним небом, даруючи радість, натхнення та силу для нових звершень!

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 360016