ПОЕТИЧНИЙ ВІНОК КОБЗАРЕВІ

2016-03-09

Перші весняні дні сповнені тепла і поетичних читань творів Тараса Шевченка.

Для студентів І курсу викладачами української мови та літератури Аліною Козачковою та Мирославом Костенком було проведено літературно-музичну композицію «Поетичний вінок Кобзареві». Присутні у залі полинули у спогади про життєві випробування Кобзаря, прислухалися до шевченківських думок.

Студенти (Дарина Даценко, Юлія Безрода, Вікторія Кропивка, Ольга Батієвська, Вікторія Яременко, Анна Здоровик, Максим Жагло, Руслана Клочко, Олекій Костенок, Ігор Макаревич, Яся Шахунова, Святослав Калініченко, Карина Герасименко, Олександр Задорожній та Олександр Тамара) декламували поетичні твори Кобзаря.

День народження і день смерті стоять поруч – 9 і 10 березня. А між цими двома березневими днями – 47 років нелегкого життя, яке стало славою і гордістю українського народу. Тож нехай вогонь душі великого поета запалить у наших серцях іскру віри, надію, любові до рідної землі, українського слова!

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 266807