Вдале поєднання навчання і спорту

ВДАЛЕ ПОЄДНАННЯ НАВЧАННЯ І СПОРТУ

Студенти нашого коледжу окрім навчання також активно займаються спортом.

Один з таких – Вашечко Руслан студент групи ОД-11, який прийшов до Бійцівського клубу «Січ» (керівник Василь Галич) у 2011 році. Руслан - чемпіон Полтавської області з боксу (1-й дорослий розряд).

Крім того він:

- 3-х кратний чемпіон України з кікбоксингу ВТКА;

- чемпіон України з козацького двобою;

- 2-х кратний чемпіон Полтавської області з Муай-тай;

- чемпіон області зі змішаних єдиноборств ММА;

- чемпіон Світу з козацького двобою;

- 2-х кратний чемпіон Європи з Козацького двобою;

- фіналіст чемпіонату України з Муай-тай.

Тренер Василь Галич так прокоментував заняття у клубі: «Поїздкою на Чемпіонат України з Муай-тай в м. Одесу закінчився 2016-2017 навчальний рік для «Бійцівського клубу «Січ»». Прийшов час зробити підсумки та подати кандидатів на дошку пошани «Лубни спортивні», серед яких і студент Лубенського лісотехнічного коледжу Вашечко Руслан. У нашому клубі в тренувальному процесі задіяні два дипломовані тренери - це Василь Галич та Олена Книш і два інструктори - Олександр Книш та Сергій Кривенко. Ми популяризуємо і розвиваємо в нашому місті декілька видів спорту, за цей навчальний рік тренування пройшли 123 дитини віком від 5 до 16 років, на офіційному сайті Полтавської ОДА накази про присвоєння нашим спортсменам КМС України - 6 чоловік та 1-й розряд - 7 чоловік».

Василь Галич, керівник Бйцівського клубу «Січ»;

Олександр Литвиненко, викладач фахових дисциплін, редактор сайту;

фото – Василь Галич

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 278922