Міжнародна меблева виставка «Меблеві технології, комплектуючі, текстиль «МТКТ-2018»

МІЖНАРОДНА МЕБЛЕВА ВИСТАВКА «МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, КОМПЛЕКТУЮЧІ, ТЕКСТИЛЬ «МТКТ-2018»

З 17 по 20 жовтня 2018 року у Міжнародному Виставковому Центрі, що у Києві на Броварському проспекті, проходила міжнародна меблева виставка «Меблеві технології, комплектуючі, текстиль «МТКТ-2018», на якій були представлені нові тенденції в категоріях: меблі, інтер'єр, декор та освітлювальні прилади.

З метою закріплення теоретичних знань, а також розширення поглядів на обрану майбутню професію студенти спеціальності «Обробка деревини» разом із викладачем спеціальних дисциплін Миколою Якименком відвідали даний захід, в якому можна було побачити і оцінити новинки та модні тенденції як вітчизняного так і міжнародного ринку інтер'єру, дизайну та меблів. Студенти разом із викладачем мали змогу отримати індивідуальні консультації від представників провідних фірм з виготовлення фурнітури та меблевих технологій, а також відвідати презентації світових фірм які власне і займаються виготовленням меблів, матеріалів, обладнання  та комплектуючих до них.

Микола Якименко, викладач фахових дисциплін;

фото - автора