Практика з механізації лісового господарства

ПРАКТИКА З МЕХАНІЗАЦІЇ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

Під час осінніх навчальних практик студенти ІІІ курсу спеціальності «Лісове господарство» мали можливість закріпити свої знання на навчальній практиці із дисципліни «Механізація лісового господарства».

Студенти ознайомились із технологічною наладкою і основним регулюванням лісогосподарських машин і механізмів, ознайомилися із процесом постановки машин і механізмів на тривале зберігання, консервацію робочих організмів. Вивчили технологічну експлуатацію машинно-тракторного парку, брали участь у технічному обслуговуванні тракторів і автомобілів.

Але найбільше запам’яталося поїздка до м. Києва на чолі із Володимиром Макаревичем та Ларисою Ілащук. Студенти побували на виставці «LISDEREVMASH-2019», де були зразки сучасного обладнання, машин і механізмів для лісового господарства та лісової і деревообробної промисловості.

Володимир Макаревич, викладач фахових дисциплін;

фото - Лариси Ілащук