ДЕНЬ ЗНАНЬ В КОЛЕДЖІ

2012-09-02

ДЕНЬ ЗНАНЬ В КОЛЕДЖІ

Першого вересня в Лубенському лісотехнічному коледжі відбулися урочистості з нагоди традиційного свята Дня знань.

З початком навчального року всіх присутніх привітав Заслужений лісівник України, кандидат сільськогосподарських наук, депутат міської ради Роман Сендзюк. Кращим студентам Самойленко Олександрі, Андреєву Денису, Бабак Інні, Савченку Дмитру було надано право підняти Державний прапор України та прапор навчального закладу.

На свято завітали почесні гості коледжу: начальник обласного управління лісового та мисливського господарства, Заслужений лісівник України, депутат обласної ради  Юрій Тараненко, директори лісгоспів, заступник міського голови, випускник нашого навчального закладу 1978 року Юрій Купрій, ветерани праці, викладачі коледжу різних років Курдибаха Іван Олександрович, Федько Микола Федорович.

Учасників свята привітали колективи художньої самодіяльності ВІА «Пори року» (керівник Віктор Карпець), зразковий танцювальний колектив народного танцю «Перлина» (керівник Тетяна Мінакова).

Традиційно в цей день відзначені лідери успішності та громадського життя за 2011-2012 навчальний рік. Грамоти та подяки отримали кращі спортсмени та учасники художньої самодіяльності.

Наш коледж має славну історію, який виховав не одне покоління лісівників, тому почесне право проголосити урочисту обіцянку студента було надане студенту І курсу ЛГ-12 Владиславу Тараненку.

Ірина Решетило, заступник директора з виховної роботи;

фото - Сергій Козачков

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 266362