Навчальна практика з лісозахисту

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З ЛІСОЗАХИСТУ

Навчальна практика з дисципліни «Лісозахист» проводиться на ІІІ курсі для студентів спеціальності «Лісове господарство», під час якої вони знайомляться із способами та засобами зберігання насіння різних порід і проводять обстеження ґрунту на зараженість кореневими шкідниками.

Об’єктами для проведення практики є лісові масиви ДП «Лубенське лісове господарство», розсадник Приміського лісництва та дендропарк Лубенського лісотехнічного коледжу.

За період проходження практики студенти закріплюють теоретичний матеріал, який отримали під час лекцій і лабораторно - практичних занять. Таким чином, вони розширюють і поглиблюють знання, виробляються уміння і навички, необхідні для подальшої роботи за спеціальністю.

То ж побажаємо нашим студентам гарних вражень від практики і позитивних оцінок!

Вікторія Сендзюк, Володимир Макаревич

викладачі фахових дисциплін, керівники практики;

фото – Віктор Тюрін, студ. гр. ЛГ-33

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 266532