ПРАКТИКА З ЕКОНОМІКИ, ОРГАНІЗАЦІЇ І ПЛАНУВАННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

Навчальна практика з економіки, організації і планування лісового господарства сприяє закріпленню, поглибленню, систематизації та узагальненню знань студентів, отриманих в процесі навчання.

В результаті проходження практики студенти повинні вміти працювати із збірниками норм виробітку на основні види лісогосподарських робіт, складати нормативно-технологічні карти на різні види робіт, наряд-акти на виконання робіт, нараховувати зарплату та розподіляти її серед членів бригади.

Відповідно до індивідуального завдання, використовуючи діючи норми та нормативи, кожен студент складає наряд-акти на виконання робіт та нормативно-технологічні карти на проведення освітлення, прохідної рубки, заготівлю деревини на лісовідновній рубці, створення і догляд за мінералізованими смугами, створення і вирощування лісових культур. На основі розроблених нормативно-технологічних карт, студенти складають калькуляції витрат, розраховують повну собівартість та вартість робіт.

Оксана Космина, викладач фахових дисциплін;

фото - автора