НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З ДИСЦИПЛІНИ "ЛІСОВА ТАКСАЦІЯ І ЛІСОВПОРЯДКУВАННЯ" ЗАВЕРШИЛАСЯ

У системі підготовки фахівців спеціальності 205 «Лісове господарство» навчальна дисципліна «Лісова таксація і лісовпорядкування» є важливою складовою, а навчальна практика – фундаментом, і особливістю її є те, що викладачі повинні через залучення студентів до виконання різних типів завдань пробудити в них інтерес до дисципліни, а також закріпити теоретичні знання з можливістю застосування їх безпосередньо в лісі.

Отож студенти IV курсу під час практики, під безпосереднім керівництвом викладачів, виконували комплекс робіт по таксації лісового фонду із встановленням таксаційних ознак деревостанів окомірним та вибірковим методами з наступним складанням первинних документів таксації лісового фонду, тобто здобували ази лісоінвентаризаційних робіт, а також виконували відведення і таксацію ділянки лісосічного фонду, відведеної в рубку з наступним розрахунком матеріально-грошової оцінки, використовуючи можливості програмного комплексу «Лісовпорядник» і Геопорталу «Ліси України».

І звісно практично закріпили навички користування лісотаксаційними приладами, включаючи сучасну електронну мірну вилку Нaglöf Digitech Professional.

Олександр Литвиненко, викладач фахових дисциплін, адміністратор сайту,

Роман Сендзюк, директор коледжу, керівники практики;

фото – Олександра Литвиненка

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 273179