«КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ»

11 жовтня 2017 року за ініціативою студентської Ради гуртожитку, при підтримці адміністрації коледжу, відбулися змагання між студентською молоддю гуртожитку - «Козацькі забави», присвячені Дню Українського козацтва, Дню захисника України та Покрові Пресвятої Богородиці.

В іграх прийняли участь команди із чотирьох куренів («Веселі козаки», «Козацька воля», «Козацька сила» і «Козацька шабля»). Змагалися команди в чотирьох видах: підтягування на поперечині, підняття гирі, перекиданні лантухів і перетягуванні линви. Загальну перемогу здобув козацький курінь «Козацька воля» на чолі з отаманом Ігорем Яременком (група ЛГ-21) у складі: Валерія Зелка (група ЛГ-12), Романа Сергієнка (група ЛГ-21), Олександра Євсюкова, Віталія Головка, Максима Придолюка, Ярослава Головенка (група ЛГ-22), Костянтина Шевельова, Артема Шостакова (група ОД-21), Івана Гриненка (група ЛГ-31) та Івана Петія (група ОД-31).

В індивідуальних видах переможцями стали у піднятті гирі – Максим Придолюк; у підтягуванні на поперечині – Валерій Зелко; у перекиданні лантуха – Богдан Рахно (група ЛГ-31, отаман куреня «Козацька сила»), а у командних змаганнях з перетягування линви, завдяки злагодженим діям, перемогу отримав курінь «Веселих козаків» на чолі з отаманом Олександром Тамарою (група ЛГ-32).

Велику допомогу в проведенні цих заходів надали викладачі фізичного виховання.

При проведенні підсумків змагань директор коледжу Роман Сендзюк відзначив найсильніших, найспритніших, найвищих по окремим видам пам’ятними подарунками.

А за козацькою традицією, в гуртожитку відбулося вшанування переможців смачними стравами, які приготували палкі вболівальниці.

Ці змагання сприяють розвитку військово–патріотичного духу, славних традицій українського козацтва, допомагають у вихованні сміливості, сили духу і волі до перемоги, які притаманні майбутнім захисникам України.

А курені вільних козаків із задоволенням чекають молодого поповнення до лав «козацького війська» Лубенського лісотехнічного коледжу.

Сергій Пономаренко, вихователь гуртожитків;

фото – Олександр Заканич