ВІДКРИТТЯ ОНОВЛЕНОЇ СПОРТИВНОЇ ЗАЛИ КОЛЕДЖУ

2015-11-13

Довгоочікувана подія відбулась: після ремонту відкрито оновлену спортивну залу.

Відкривали: директор коледжу Роман Сендзюк, легенда футболу Андрій Біба, голова Товариства лісівників України Олександр Яресько, начальник Полтавського ОУЛМГ Юрій Тараненко, міський голова Олександр Грицаєнко, голова профспілки працівників лісового господарства Полтавської області Анатолій Даниленко, команда спонсорів: Володимир Тетерятніков, Олександр Ілащук, Дмитро Тараненко та ін. Символічну стрічку перерізали Андрій Біба і студентка І курсу, краща спортсменка коледжу Ольга Батієвська.

Розповідає директор коледжу Роман Сендзюк: «Виконано величезний об'єм будівельних робіт. Замінили 140 квадратних метрів металопластикових вікон. На 288 квадратних метрах замінили підлогу. На це витратили понад шість тисяч цвяхів і кожний цвях накрили шкантом. Пофарбували стіни і стелю. Натягнули загороджувальні сітки. Зробили розмітку волейбольного, баскетбольного і гандбольного майданчиків. Крім того, тут можна змагатися з настільного і великого тенісу.
Усю цю роботу виконали наші студенти, майстри виробничого навчання та інші працівники закладу під чітким керівництво заступника директора з адміністративно-господарської роботи Олександра Заканича. Дуже допомогли лісогосподарські підприємства Полтавщини, Товариство лісівників України та місцеві бізнесмени. Усім причетним щиросердна подяка!!! Спортивний зал вже гостинно відчинив двері для наших студентів».

Заслужені нагороди отримали всі співробітники та студенти, які свою майстерність вклали в нелегку справу по відновленню спортзали: Людмила Шакалій, Тетяна Федорченко, Галина Плішенко, Людмила Даценко, Надія Черняк, Людмила Панько, Олександр Діхтяр, Микола Борисенко, Дмитро Ступка, Олександр Хомяк, Сергій Маковка та студенти Юлія Дацій, Віталій Кирпосенко, Олег Моцний, Олексій Олефір, Артем Костецький, Олександр Малярович, Віктор Черненко, Роман Пасіка, Іван Вовк, Ярослав Коротя та Богдан Путівський.

Микола Моторний, спортивний журналіст;

Олександр Литвиненко, редактор сайту, викладач спецдисциплін;

фото - Микола Моторний, Сергій Козачков, Олександр Заканич

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 279797