Кваліфікаційний екзамен бакалаврів

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН БАКАЛАВРІВ

На базі Лубенського лісотехнічного коледжу вже 19 років функціонує міжкафедральна навчальна лабораторія Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Метою двосторонньої угоди між навчальними закладами було створення належних умов для підготовки фахівців лісового господарства з віддалених регіонів. І, як показав час, ця ідея себе виправдала – відбулося 16 випусків бакалаврів за спеціальністю «Лісове господарство». Сьогодні здобувають вищу освіту студенти із Полтавської, Черкаської Чернігівської, Сумської, Миколаївської та інших областей, які працюють лісничими, помічниками лісничих, інженерами та майстрами лісу.

Березень поточного року видався насиченим для студентів міжкафедральної навчальної лабораторії. Через карантинні обмеження сесії проходять за дистанційною формою навчання, а 26 березня дистанційно відбувся кваліфікаційний екзамен із комплексу фахових дисциплін для 48 студентів чергового випуску спеціальності 205 «Лісове господарство» і першого випуску бакалаврів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство». Екзаменаційні комісії очолювали д-р с.-г. наук, професор кафедри таксації лісу та лісового менеджменту Роман Василишин та д-р с.-г. наук, професор кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції Сергій Ковалевський. Всі студенти успішно склали атестаційний екзамен, підтвердивши належний рівень теоретичних знань і практичної підготовки. Захист бакалаврських робіт відбудеться з 4 по 7 травня 2021 року.

Значна частина випускників, отримавши диплом бакалавра, планує надалі здобувати освіту магістра в НУБіП України.

Вікторія Сендзюк, завідувач міжкафедральною навчальною лабораторією НУБіП України на базі

Лубенського лісотехнічного коледжу, викладач фахових дисциплін

фотоскріни - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 265200