ЦИКЛОВА КОМІСІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

У 2013 році до Лубенського лісотехнічного коледжу вперше були прийняті студенти на спеціальність «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» (сьогодні 206 «Садово-паркове господарство»). Відкриття нової спеціальності обумовлене потребою в фахівцях означеної галузі і затребуваністю на ринку праці. З 2013 по 2019 рік комісія функціонувала, як складова циклової комісії лісового і садово-паркового господарства. У 2019 році її відокремлено і дано назву «Садово-паркового господарства».

Сучасне садово-паркове будівництво та господарство – перспективна галузь, яка стрімко та динамічно розвивається і передбачає використання не лише творчого підходу, але й сучасних технологій та світового досвіду.

Всупереч поширеній думці, створення саду або парку – це не лише розташування рослин на місцевості, а багатогранний процес, який починається з аналізу ділянки і включає в себе різноманітні складові: від планування до посадки рослин, спостереження і догляд за їх ростом та розвитком.

Озеленення є складовою частиною спільного комплексу заходів із планування, забудови і благоустрою населених місць та має значний вплив на довкілля. Особливо цей вплив помітно проявляється у містах, адже зелені насадження є найважливішою частиною їх екологічного каркасу. Крім того, вони є основним елементом художнього дизайну населених пунктів.

Циклова комісія «Садово-паркового господарства» навчає молодих спеціалістів правильному вирощуванню декоративних деревних і чагарникових рослин, квіткових рослин відкритого та закритого ґрунтів, догляду за ними, організації і веденню садово-паркового будівництва, розробці дизайн-проектів та раціональному втіленню їх у життя.

По закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію «фахівець садово-паркового господарства».

Випускники можуть працювати як в державних організаціях, так і в приватних фірмахз озеленення та фітодизайну, будівельних організаціях та парках, розсадниках та оранжереях, майстрами з озеленення на будь-якому підприємстві. Багато з означених організацій вже зараз відчувають нестачу в співробітниках, які володіли б і біологічними знаннями в області декоративного рослинництва, і знаннями та вміннями в галузі ландшафтного проектування.

Наші студенти отримують достатній рівень знань та практичних навиків, які у сукупності дозволяють успішно працевлаштуватись та мати можливість подальшого професійного зростання.

ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ:

Наші контакти

  • (05361)7-73-08
  • (05361)6-22-62
  •   +38 050 788 87 70
  • 37503 м. Лубни Полтавської області, вул. Тернівська, 21
  • listcolledg@ukr.net
  • listcolledg@gmail.com

Спостерігайте за нашою активністю у соціальних мережах та будьте в курсі всіх подій у нашому навчальному закладі!

Статистика сайту

Кількість переглядів сайту сьогодні: 1161
Відвідувачів сьогодні: 244
Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 152958