ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

НАГОРОДА ЗА ПЛІДНУ СПІВПРАЦЮ

На одному з останніх розширених засідань Вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) за багаторічну та плідну співпрацю між Лубенським лісотехнічним коледжом та університетом директора коледжу Романа Сендзюка було нагороджено цінним подарунком – іменним годинником НУБіП України, який вручив йому ректор університету Станіслав Ніколаєнко.

Детальніше...

 «ПОКЛИК ДУШІ І СЕРЦЯ». ТВОРЧІСТЬ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Мені, як викладачу, хочеться, щоб про наш коледж знали не тільки як про престижний, серйозний навчальний заклад з гарною дисципліною і висококласними викладачами, але й про те, що в нашому коледжі навчаються талановиті, всебічно розвинені студенти, які не лише можуть прекрасно вчитися, гарно співати, танцювати, а й складати вірші.

Детальніше...

 НАШ ВИКЛАДАЧ - ГОЛОВНИЙ СУДДЯ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ ВАЛЬНИКІВ ЛІСУ ЛІСІВНИКІВ ПОЛТАВЩИНИ

23 серпня з нагоди Дня Державного прапору та напередодні Дня незалежності України на базі Шишацького лісництва ДП «Миргородський лісгосп» відбулися XXI обласні змагання вальників лісу серед лісівників Полтавщини.

Детальніше...

ПОЛТАВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВИВЧАЮТЬ ПЕРЕДОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ВІННИЦЬКИХ КОЛЕГ

11 липня Полтавські лісівники і викладачі нашого коледжу відвідали Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства, яке вважається зразковим у створенні високопродуктивних лісів майбутнього.

Детальніше...

Меню

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация