Технологічна практика студентів IV курсу на виробництві

ТЕХНОЛОГІЧНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ НА ВИРОБНИЦТВІ

У студентів IV курсу спеціальності «Лісове господарство» розпочалася виробнича технологічна практика.

Виробнича практика студентів є невід’ємною складовою освітньо-професійної програми підготовки студентів вищих навчальних закладів України. Вона становить важливу та обов’язкову ланку в підготовці висококваліфікованих спеціалістів до майбутньої діяльності за фахом. Технологічна практика спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами за час навчання, та набуття, вдосконалення і розширення практичних навичок і умінь в роботі за обраною спеціальністю.

Майбутні лісівники були направлені в 23 лісогосподарські підприємства 6 областей України на яких під час практики під керівництвом досвідчених виробничників у студентів повинні сформуватися професійні уміння і навички для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних виробничих умовах.

Григорій Пєтухов, завідувач навчально-виробничою практикою

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 259752