Щорічна акція "День дендропарку - 2018"

ЩОРІЧНА АКЦІЯ «ДЕНЬ ДЕНДРОПАРКУ – 2018»

Дендропарк – гордість коледжу. Його було закладено більше 65 років тому студентами та викладачами навчального закладу.

Серед зелених насаджень є унікальні екзоти, ареал насаджень яких не притаманний для нашого регіону. Тому наш дендропарк – це не лише улюблене місце відпочинку наших студентів, а й всього південного мікрорайону міста. Цей живий організм потребує повсякденної уваги, турботи та піклування: прибирання куточків відпочинку, збору гілок у кварталах, скошування підросту вздовж алей, догляду за нещодавно висадженими рослинами – це далеко не весь список необхідних робіт по благоустрою дендропарку.

19 вересня – день дендропарку. Погода видалася напрочуд теплою і сонячною. Прибираючи парк, студенти та викладачі не лише дізналися багато цікавих фактів про видову різноманітність дерев, кущів, трав, а й зробили світлини на згадку.

Завітайте до дендропарку восени і відкрийте для себе чарівні його куточки, поблукайте звивистими алеями, пройдіть до центральної клумби, спробуйте не заблукати у лабіринті.

А головне – пам’ятайте, що підтримуючи чистоту дендропарку, ми шануємо працю попередніх поколінь.

Тамара Тимошенко, викладач дисципліни «Дендрологія», завідувач дендропарку;

фото – автора та Олександра Заканича