Засідання обласного методичного об`єднання викладачів англійської мови ВНЗ I-II рівнів акредитації у нашому коледжі

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ`ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ВНЗ I-II РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ У НАШОМУ КОЛЕДЖІ

Традиційно тепло й гостинно приймає гостей педагогічний колектив нашого навчального закладу.

Цього разу викладачі коледжу радо зустрічали учасників засідання обласного методичного об`єднання викладачів англійської мови ВНЗ I-II рівнів акредитації. До участі в ньому долучилися понад 20 викладачів англійської мови різних навчальних закладів нашої області. На початку заходу до учасників засідання із вступним словом звернувся директор коледжу Роман Сендзюк, котрий поінформував присутніх про місце навчального закладу в системі лісівничої освіти та про витоки коледжу. Потім гості завітали на відкрите заняття з іноземної мови за професійним спрямуванням у групі СПГ-31 на тему: «Планування квітника», яке проводив викладач англійської мови Вадим Кривець. Педагоги дізналися про спеціальність «Садово-паркове господарство», особливості створення квітників, їх типи та вирощування квітів. Учасники засідання високо оцінили рівень освітньої підготовки здобувачів вищої освіти, їх професійну обізнаність та вміння застосовувати знання, здобуті під час вивчення фахових дисциплін, на заняттях з англійської мови за професійним спрямуванням.

Родзинкою заходу стала екскурсія по коледжу, прилеглій території та місту, яку провели заступник директора з навчальної роботи Володимир Рева, голова комісії загальноосвітніх дисциплін, викладач історії Сергій Омельченко та студенти Маргарита Крижановська й Марія Мисник, які вразили учасників зібрання бездоганним володінням англійською мовою.

У всіх викладачів залишилися незабутні враження від перебування в нашому місті.

Вадим Кривець, викладач англійської мови;

фото – Аліни Козачкової