Книга – це джерело знань

КНИГА – ЦЕ ДЖЕРЕЛО ЗНАНЬ

Бібліотеки – один із інструментів нашої цивілізації, який вже протягом багатьох століть доводить свою ефективність у процесах збереження та накопичення і передачі людських пізнань.

Тому 9 жовтня у рамках Міжнародного місяця бібліотек для студентів було проведено заняття, під час якого молодь збагатила свій кругозір про найдавніші та найсучасніші бібліотеки, про найменші та найбільші книги.

Сподіваємося, що спілкування з бібліотекарями коледжу Ларисою Ілащук та

Наталія Носаль, зацікавило наших вихованців. Адже книга – це джерело знань.

А ми приєднуємося до вітань, які надійшли на адресу працівників цього безцінного осередку з віками накопиченого людського досвіду і знань у Всеукраїнський День бібліотек. Бажаємо Вам усіх благ, уваги читачів і ваших справжніх шанувальників.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи,

Лариса Ілащук, завідувач бібліотекою;

фото – Аліни Козачкової