Брейн-ринг на тему: «Які я маю права?»

БРЕЙН-РИНГ НА ТЕМУ: «ЯКІ Я МАЮ ПРАВА?»

У рамках Всеукраїнського тижня права в коледжі було проведено брейн-ринг у групі ЛГ-21 на тему: «Які я маю права?».

Саме під час заняття із правознавства підвищується рівень знань вихованців щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав у різних сферах суспільного життя, розглядаються різні аспекти правозастосовної діяльності. Кожен громадянин зобов’язаний знати свої права. Якщо ви не знаєте їх, по суті, це означає, що їх просто у вас не має. Знаючи свої права, людина може попередити їх порушення і боротися за їх дотримання.

Викладач правознавства Любов Смаль підготувала безліч ситуативних завдань із правознавства, а студенти мали можливість показати себе як команда, приймаючи швидко рішення, давати відповіді на запропоновані питання.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 252914