Захист курсових робіт з дисципліни «Лісівництво»

ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ «ЛІСІВНИЦТВО»

Звичайно для кожного студента прихід зими означає підведення підсумків навчання за певний період – за семестр.

Майже по кожній навчальній дисципліни мають бути виставлені підсумкові оцінки чи заліки. Винятком не стало закінчення навчання в цьому семестрі для студентів групи ЛГ-43 IV-го курсу спеціальності «Лісове господарство».

Серед різноманіття контролів навчання, зокрема, є виконання курсових робіт. Таким чином, для студентів цієї групи у вівторок, 17 грудня, ознаменувався захистом курсових робі з навчальної дисципліни «Лісівництво» на тему «Проектування рубок догляду поквартальним методом». Здобувачі такої прекрасної лісової професії мали змогу не лише практично закріпити теоретичні знання з таких предметів «Лісівництво», «Економіка, організація і планування лісового господарства», «Лісокористування», «Механізація лісового господарства» та ін., а й відчути себе працівником інженерного складу державного лісогосподарського підприємства, адже курсове проектування включало в себе:

• підбір ділянок лісу для проведення в них рубок догляду;
  • розрахунок кількості деревини, отриманої в результаті рубки;
  • розрахунок показників насадження: запасу, складу, повноти до та після проведення рубки;
  • розрахунок затраченого часу на проведення цих рубок та вартості необхідних технологічних операцій;
  • працювали із «Типовими нормами виробітку», відповідними «Тарифними ставками» та необхідними нормативно-довідковим матеріалом.

Аналогічне «свято» чекає й студентів груп ЛГ-41 та ЛГ-42.

Андрій Рудик, викладач фахових дисциплін;

фото - Ігоря Пітеля (ст. гр. ЛГ-43)

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 262857