Сьогодні - Всесвітній День Футболу!

СЬОГОДНІ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ФУТБОЛУ!

У шанувальників футболу всього світу є своє свято - Всесвітній день футболу.

Подякувати за нього можна ООН, яка і запропонувала його відзначати 10 грудня кожного року. Таким чином міжнародне співтовариство віддає дань цьому виду спорту, який для багатьох мільйонів не просто гра, а стиль життя.

Перша згадка про футбол як «про гру в м’яч ногами» історики знайшли в китайських джерелах, що датуються другим тисячоліттям до нашої ери.

Називалася вона Цу Чю, що означає «штовхати ногою». Гра у футбол дозволяла китайським воїнам підтримувати добру фізичну форму.

Коли вперше з’явилася ця гра точно ніхто не знає. Деякі стверджують, що попередником футболу була дика гра саксонців, які жили в Англії в VIII столітті. На бойовищі, після битви, вони копали ногами відрубані голови супротивника.

Про цю грі відомо досить мало - те, що були ворота і воротар, те, що гра була частиною фізичної підготовки солдатів, і що вона була відома вже три тисячі років тому.

У футбол грали й у Давній Греції, і Римі близько двох з половиною тисяч років тому. У Греції ця гра називалася «битва за м’яч», з чого можна припустити, що грали в неї відповідно, застосовуючи різноманітні прийоми бойових мистецтв.

У Лубенському лісотехнічному фаховому коледжі люблять грати у футбол. Щорічно проводяться футбольні турніри між академічними групами. Правда, цьогорічні виклики сьогодення внесли непередбачувані зміни у наше життя...

А чого варті лише два Всеукраїнські турніри з футболу, які проводяться у нашому коледжі!

Засновниками та організаторами цих змагань є Роман Сендзюк - Заслужений лісівник України, директор коледжу та Микола Моторний - Заслужений журналіст України, спортивний оглядач. До речі, обидва вони є членами виконкому Асоціації аматорського футболу України.

Футбольні турніри проводяться за підтримки та допомоги партнерів:

Про ці два футбольні турніри можете більш детально ознайомитися, натиснувши на відповідну картинку:

Зі Святом усіх причетних до Короля Спорту! Любіть і грайте у футбол!!!

Також нагадаємо, що у коледжі тривають роботи по будівництву футбольного майданчика зі штучним покриттям.

Олександр Литвиненко, адміністратор сайту, викладач фахових дисциплін;

фото - Миколи Моторного та Олександра Заканича

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 252746