ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Коледж приєднується до культурно-освітнього марафону #Наша_незалежність #Марафон_30

До 30-ліття Незалежності в Україні запускають культурно-освітній марафон «Наша незалеж-ність». Мета марафону - поширення фактів та матеріалів, які стали знаковими для становлення суверенної України. Охоплення Марафоном уciєї території України дасть змогу забезпечити відродження історичних фактів окремих регіонів. Публікувати матеріали пропонують під єдиними хештегами #Наша_незалежність #Марафон_30 до серпня 2021 року.

У переддень святкування 30-ї річниці незалежності України згадуємо імена всіх героїв, котрі боролися за нашу державність. Лубенський лісотехнічний фаховий коледж, який плідно працює у трьох століттях, пишається своїм видатним випускником початку 20-го століття, активним учасником Української Революції 1917-1921 років – Митрофаном Очеретьком. Матеріал про нього був опублікований у №36-37 газети «Лубенщина» за вересень 2020 року. Відвідувачі сайту нашого навчального закладу можуть ознайомитися з публікацією про Митрофана Очеретька у рубриці  «НАША ГОРДІСТЬ» - «ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ ТА СЛАВНІ ЗЕМЛЯКИ»:

Або за прямим посиланням на статтю (натисніть нижче):

МИТРОФАН ОЧЕРЕТЬКО: ЖИТТЯ ВІДДАНЕ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНИ

Сергій Омельченко, викладач історії, голова циклової комісії

загальноосвітніх та соціально-гуманітарних дисциплін