Ми – чемпіони Спортивних ігор Полтавщини з футзалу!

18 квітня в спортивній залі Лубенської ДЮСШ відбулися фінальні змагання Спортивних ігор Полтавщини серед студентів закладів фахової передвищої освіти з футзалу. У змаганнях брали участь 3 найкращі команди області – Лубенський лісотехнічний фаховий коледж, Кременчуцький педагогічний коледж та збірна команд Березоворудського фахового коледжу та Лохвицького механіко-технологічного фахового коледжу.

Наші студенти, перемігши збірну команд з рахунком 9:5, а кременчужан – 5:2, посіли І місце. У грі за ІІ місце збірна команд перемогла кременчуцьких студентів із рахунком 4:2.

Команду нашого коледжу представляли: Рулан Данильченко (воротар), Андрій Загоруйко (капітан), Артем Павленко, Антон Комар, Ростислав Голуб, Владислав Білоцерківець, Дмитро Луговенко, Кирило Шаповалов та Андрій Ястребов. Тренер Павлюченко Андрій Миколайович.

Тепер на базі нашого коледжу буде сформована збірна Полтавської області, яка з 2 по 5 червня візьме участь у Спортивних іграх України серед студентів закладів фахової передвищої освіти у м. Рівне. До речі, наші студенти вперше будуть брати участь у таких престижних змаганнях.

Бажаємо подальших перемог нашим спортсменам!

Андрій ПАВЛЮЧЕНКО, викладач фізвиховання, тренер команди;

фото – Анастасії ЩЕРБАК (студ. гр. ЛГ-31)

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 262856