Захист дипломних проєктів спеціальності «Садово-паркове господарство»

27 січня Державна екзаменаційна комісія під головуванням керівника Комунального підприємства «Конвалія» Ніни Жук, в складі викладачів Ольги Салій і Єлізавети Грибович, розглянула та оцінила дипломні проєкти студентів.

13 студентів презентували та захистили свої дизайнерські проєкти. Відмічено, що роботи студентів підготовлені на належному рівні, з гарним технічним супроводом, відеоматеріали, презентації, наглядні креслення. Особливо вдалими та продуманими розробками відрізнялись проєкти, щодо реконструкції, планування та озеленення території приватних будинків: Надії Бабінець, Анастасії Маражі, Марини Палиги, Анни Попової; реконструкції та озеленення навчальних закладів: Катерини Іванченко і Євгенії Левченко.

Проєкти були креативними, творчими, відповідали сучасним нормативам, технологіям, модним тенденціям.

За результатами захисту проєктів студенти підтвердили, що їх рівень підготовки в повній мірі відповідає вимогам кваліфікаційної характеристики фахівця садово-паркового господарства.

Бажаємо нашим випускникам щасливої долі у світі обраної професії!

У добру путь, дорогі випускники!

Єлізавета Грибович, голова циклової комісії

спеціальності «Садово-паркове господарство»;